Динамо Київ 26 Січня, 10:21 470
Блогер: «Без зростання інтелектуальних потужностей на флангах атаки навесні у «Динамо» буде сумна печалька» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграмі поділився аналізом гри «Динамо» у контрольному матчі з «Рапідом» (0:4).

Динамо 0:4 Рапід

Єдиноборства

От чергова констатація: Динамо не бракує м’язів, киянам бракує мізків. І швидко шляхом тренувань ситуацію не виправити, лише вливання інтелекту крапельницею - трансфери.

Другий тайм йде лісом, бо там другий сезон «Щенячого патруля» (пане Іщенко, ку-ку):

• програна боротьба, 47.14% забрав суперник
  • поразка у поверненнях м’яча 25:30, хоча Динамо менше ним володіло та більше захищалося
  • іншими словами, то ні назад, ні вперед, суцільна пітьма безпорадності, але не варто від початку було чекати чогось

Інша справа тайм перший. Тому на ньому і фіксуємося:

• Динамо перемогло в боротьбі, забравши 56.1% дуелей загалом
  • маючи перевагу у контролі частіше повертало м’яч за суперника (37:32), та й загалом 7.87 PPDA, що більше схоже вже на матч УПЛ

Настільки ж натхненно, як Костя зіграв в захисті (виграв 7 з 8 дуелей), в атаці не сяяв: не зміг вразити осмисленим креативом (хоч і виграв 4 з 7 дуелей).

Звично попереду багато метушні було від Гармаша (9 дуелей), але ефективності небагато (програв 5). Взаємодія з партнерами макимально слабка.

Загалом в цієї команди немає проблем з м’язами для гри в УПЛ! Рапід точно не слабший, а може і міцніший на голову за добру половину нашого чемпіонату! Знову вилазять боком регулярні позиційні проколи (кожен з чотирьох голів про це), але їх вже навряд можна викорінити: вони стиль життя деяких гравців.

Італійці нарахували 46 втрат, з яких 20 у перших двох третинах, і 26 у фінальній. У австрійців 55, і з них 30 у перших двох.

По 6 втрат у першому таймі у Гармаша, Кенді, Вівчаренка, Забарного і Ваната. У Wyscout якась занадто прямолінійна метода підрахунку втрат, простріл на другий гол, коли Забарний не мав контролю над м’ячем, а лише трохи змінив траекторію порахували втратою. З виносом за обрій на 11‘ хвилині, що призвів до подвійного удару через 10 секунд - погоджуюся. З виносом головою подачі з флангу під удар супернику - теж. Ну, але раз 3 ударні втрати, то хай буде 3. А ще ж автогол. Гармаш, Попов та Вівчаренко теж осторонь не стояли і допомагали Іллі привозити проблеми на власні ворота! Дійсно команда однодумців!

Лідер за поверненнями м’яча Попов - 8 (7 у Вівчаренка, 5 в Забарного).

Лідер за перехопленнями Забарний - 4 (в Попова та Лонвейка - по 3).

Команда помітно «легша» в ногах, ніж зазвичай в дебютних спарингах. Вона мобільніша. Склад першого тайму не грав з думкою «краще пристрельте мене, бо ніг не відчуваю». Тобто немає прямих підстав списувати такий слабкий перф в позиційці на молочну кислоту в ногах, що вдарила в голову. Вина такої немочі - істотне падіння середнього рівня інтелекту разом з травмою Шапаренка, відсутністю Буяльського та трансфером Циганкова. Лонвейк самотужки попри усі старання компенсувати такий величезний дауншифт в IQ не зміг!

Не бачу поки жодних передумов для радикально якісних змін. Буде сумна печалька навесні без зростання інтелектуальних потужностей на флангах атаки. Динамо нах не потрібен форвард, а нах вони його шукають хз, якщо, блд, нікому допомогти центр поля перейти та м’яч до форварда доправити...