У Держдумі назвали «злочином проти Росії» позбавлення Казані Суперкубку УЄФА

Світовий футбол 27 Січня, 12:32 160
У Держдумі назвали «злочином проти Росії» позбавлення Казані Суперкубку УЄФА
Депутат Держдуми Дмитро Свищев звинуватив Європейський футбольний союз (УЄФА) у неповазі до Росії через позбавлення Казані права на проведення континентального Суперкубку-2023.

Він назвав рішення організації злочинним неподобством і висловив абсурдну думку про те, що тепер УЄФА ніхто серйозно не сприйматиме.

Про це Свищев заявив в інтерв'ю пропагандистському телеканалу «Матч ТВ». Z-патріот також вимагає від Російського футбольного союзу (РФС) виставити УЄФА рахунок за понесені витрати на підготовку до матчу між переможцями Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

«УЄФА все ж серйозна організація, яка вселяє довіру і повагу, але так зневажливо ставитися до свого партнера, який зробив багато для футболу, не можна. Вчинок УЄФА – злочинне неподобство, абсолютно неаргументоване і необґрунтоване. Не знаю, чи оскаржуватиме це рішення РФС і казанські організатори, але, думаю, треба порахувати витрати, які понесли організатори, і спробувати домогтися компенсації. Для нас це іміджева втрата, але й для УЄФА це втрата. Вони то дають право проведення, то забирають. Хто серйозно ставитиметься до такої організації після цього?» – сказав депутат.

Раніше Свищев заявив, що дискваліфікація клубів з Росії нібито завдала непоправної шкоди УЄФА. На думку депутата, Росія – це дуже серйозний ринок.