Каменюка: «Активної участі у життєдіяльності клубу та команди не беру. Керівництво повідомив»

Футбол України 28 Січня, 15:53 175
Каменюка: «Активної участі у життєдіяльності клубу та команди не беру. Керівництво повідомив»
Схоже, туман у «справі Каменюки та Ліпартія» розвіявся...

На початку цього тижня UA-Футбол повідомляв про ситуацію з двома тренерами луганської «Зорі» - Микитою Каменюкою та Джабою Ліпартія, у професійній долі яких була невизначеність. Ясність у цій справі не внесло й інтерв'ю начальника команди Ігоря Гузя, який заявив, що обидва футболісти «мають свій фронт робіт і займаються завданням, яке поставив їм клуб». І додав: «Ніхто їх не звільняв із роботи, ніхто з ними контракт не розривав».

Кореспонденту UA-Футбол вдалося зв'язатися з одним з тренерів - Микитою Каменюкою, що перебуває за межами України, який дав свій коментар.

- Зараз я знаходжусь разом із сім'єю, - сказав він. - Активної участі у життєдіяльності клубу та команди не приймаю. Керівництво «Зорі» про це своє рішення я заздалегідь повідомив. Сподіваюся, що в найближчому майбутньому зможу повною мірою приносити користь клубу.

Один із ветеранів та рекордсменів за кількістю зіграних матчів за «Зорю» Микита Каменюка є вихованцем луганського клубу. Як гравець він виступав у дублюючому складі та головній команді загалом 15 (!) сезонів (з перервами). Після закінчення сезону-2019/20 у віці 35 років Каменюка повісив бутси на цвях, розпочавши тренерську кар'єру у «Зорі».