Його вигнали з «Динамо» через батька-терориста. Українець – на перегляді у рф

Динамо Київ 28 Січня, 20:16 20855
Його вигнали з «Динамо» через батька-терориста. Українець – на перегляді у рф
Артур Уваров зацікавив «зеніт».

18-річний український футболіст Артур Уваров перебуває на перегляді у «зеніті».

До квітня 2022 року Уваров виступав в одній із юнацьких команд «Динамо». Проте невдовзі кияни дізналися, що Артур – син максима уварова, який є заступником голови «комітету народної ради» так званої ЛНР з питань державної безпеки та оборони, роботи правоохоронних органів та судової системи, законності. З цієї причини Артура Уварова було відраховано зі структури клубу:

«ФК «Динамо» (Київ) офіційно заявляє, що у структурі клубу немає місця людям, налаштованим проти Незалежності, Цілісності та Сувернітету України! У часи страшної війни з російським окуппантом, Артуру Уварову необхідно було особисто звернутися до керівництва клубу та зізнатися в участі свого батька у військовій агресії проти України.

ФК «Динамо» (Київ) є флагманом українського футболу, який виховав понад сотню футболістів, які представляли у різний час національну збірну нашої країни. Клуб не збирається зупинятися у підтримці та фінансуванні українського народу в жахливій війні з російським окуппантом, зневажаючи кожну особу, що виступає проти Незалежності України та не визнає її територіальної цілісності.

Слава Україні! Слава нашим героям!», – уривок із заяви київського клубу.

Про те, що Уваров перебуває на перегляді в команді з санкт-петербурга, повідомляють росСМі.