«Я радий цьому досвіду»: екс-захисник збірної України пояснив роботу у клубі з російським президентом

Футбол України 29 Січня, 15:43 248
«Я радий цьому досвіду»: екс-захисник збірної України пояснив роботу у клубі з російським президентом
Микола Морозюк прокоментував своє призначення на посаду спортивного директора у кіпрському клубі «Красава», який має російського президента.

Микола Морозюк у січні завершив свою професійну ігрову кар'єру у кіпрському клубі «Красава» та одразу ж був призначений його спортивним директором.

Екс-захисник національної збірної України, який зіграв за неї 14 матчів (один гол), з радістю прийняв цю пропозицію, незважаючи на російського президента на чолі клубу.

«Я радий, що цей досвід є у моєму житті. Спільно з президентом ми вирішили, що я закінчую кар'єру гравця. Хочу займатися агентською діяльністю. Президент запропонував мені посаду спортивного директора, що для мене було сюрпризом», – сказав Морозюк в інтерв'ю сайту «Український футбол».

Нагадаємо, що президентом клубу «Красава» є колишній футболіст молодіжної збірної росії та низки російських клубів Євген Савін. Після закінчення ігрової кар'єри він був відомий своїм футбольним ютуб-проектом «Красава».

Під час початку повномасштабної війни росії проти України Савін залишив свою країну та висловив у мережі антивоєнну позицію.