«Більш-менш читається, що буде в «Динамо» весною — хорошого мало», - експерт оцінив другий матч киян на зборі

Динамо Київ 29 Січня, 16:44 1331
«Більш-менш читається, що буде в «Динамо» весною — хорошого мало», - експерт оцінив другий матч киян на зборі  | 19-27
Відомий менеджер та експерт В’ячеслав Заховайло оцінив для 1927.kiev.ua другий матч «біло-синіх» на турецькому зборі проти «Марібора» (0:2).
— Кияни пробують різні варіації зі складом. В першому таймі вийшла молодь, в другому вийшли гравці більш приближені до основи. Вже більш-менш читається, що буде в «Динамо» весною. Скажемо так - хорошого мало, на сьогоднішній момент. Не вистачає креативу.

Хто виграє конкуренцію і гратиме вінгерів - сказати важко. Хто гратиме в центрі атаки - більш-менш зрозуміло. У Ваната є хороші дані, але для того, щоб він заграв у всій красі, в нас має бути зовсім інший трикутник півзахисту. Тому, хто гратиме в центрі поля теж зрозуміло - інших гравців немає. А на краях в захисті є конкуренція.

Кидається в очі, що в «Динамо» немає атлетичних гравців. Всі низькорослі. Це проблема ще молодіжної селекції. Кияни програватимуть у рості, практично, всім. Особливо, європейським клубам.

Для великих завдань у киян немає ніяких шансів - це Ліга чемпіонів. Для Ліги Європи шанси мінімальні. У Лізі Конференцій «біло-сині» можуть поборотися за якісь очки. У чемпіонаті України я не бачу за рахунок чого «Динамо» може обіграти «Дніпро-1» чи «Шахтар». Принаймні, на даному етапі.

Наші молоді не тягнуть. Вони не готові. Ще «сирі». Селекції в спортивній школі час закінчувати з «легкою кіннотою». Це не найголовніша проблема, але на це потрібно звернути увагу. Взагалі, в УПЛ це частий випадок. Знаю багатьох низькорослих футболістів, але вони це компенсували тим, що в них надзвичайно важко було відібрати м'яч. Наші ж поки що «сирі». М'яч до них «не прилипає».

З іншого боку, їм потрібно дати час набрати форму і вийти на свої оптимальні кондиції. Зрозуміло, що всі зараз «на ватних ногах», але така команда, як київське «Динамо», має бути побудована під Лігу чемпіонів. Так, зараз важкі часи - мало хто хоче їхати в УПЛ, але раніше було багато криків, щоб ставити на свою молодь. Що вийшло? На рівні юнацького футболу вони грають, а в дорослому футболі - губляться. Ми занадто хвалимо і даємо багато авансів молодим гравцям. В результаті, Циганков переходить до «Жирони» і сидить в запасі. Йому навіть не дають зіграти п'яти хвилин в матчі з «Барселоною».

Микола Тимощук