Світовий футбол 29 Січня, 22:09 684
Яремчук продовжив безрезультативну серію до 8 матчів, тренер «Брюгге» зробив зворотну заміну українця | 19-27
Форвард збірної України Роман Яремчук допоміг Брюгге здобути виїзну перемогу у першості Бельгії.

Брюгге Романа Яремчука у гостьовому матчі 23-го туру чемпіонату Бельгії зустрічався із Зюльте-Варегемом Олександра Драмбаєва. Обидва українці зі старту залишились у запасі своїх команд.

Проте Яремчук з'явився вже на 17-й хвилині через травму, яку отримав інший нападник «синьо-чорних» – Ферран Хугтла. Драмбаєв також вийшов на поле, але у другому таймі. Обидва українці не відзначилися результативними діями, а Яремчук ще потрапив під зворотну заміну на 78-й хвилині.

Сам матч завершився перемогою Брюгге – 2:1. Підопічні Скотта Паркера перервали серію без перемог, що тривала сім матчів.

Брюгге набрав 40 очок і, як і раніше, займає четвертий рядок у турнірній таблиці. Відставання від лідируючого Генка складає 15 пунктів.