Світовий футбол 29 Січня, 22:37 388
Власник «Монци» Берлусконі обіцяв футболістам автобус з повіями за звитягу над «Ювентусом» - сьогодні його команда перемогла «стару синьйору» | 19-27
Чи дотримається власник клубу своєї обіцянки?

Власник «Монци» Сільвіо Берлусконі пообіцяв футболістам автобус з повіями за перемогу над «Ювентусом» чи «Міланом».

Після перемоги над «Ювентусом» (2:0) Берлусконі прокоментував свою обіцянку відправити футболістам команди автобус з повіями.

«Вони просять мене виконати обіцянку. Я отримав сотню телефонних дзвінків», – сказав Берлусконі.

Ювентус – Монца – 0:2

Голи: Чуррія, 18, Мота, 39

Парад ганебних «вльотів» грандів підтримав Ювентус. Туринці в останніх двох турах зазнали історичного розгрому від Наполі (1:5) і не змогли переграти Аталанту (3:3), а зняття 15 очок відкинуло їх аж на 11 позицію. Саме тому в домашньому матчі проти скромної Монци підопічні Массімо Аллегрі потребували перемоги – втім, як і Мілан, «б'янконері» пропустили три голи ще до перерви.

Перший з них гості провели на 10-й хвилині зусиллями Капрарі, однак його не зарахували через офсайд. Голи Чуррії на 18-й та Моти на 39-й вже були чистими – в обох випадках «червоні» виходили віч-на-віч. 0:2! Цікаво, що ці два голи виявились єдиними ударами Монци у першому таймі, а вперше (і востаннє) пробити по перерві її футболістам вдалося аж на 82-й хвилині.

Господарі провели 22 постріли, особливо додавши обертів в другому таймі. На 79-й хвилині вони навіть забили гол, але його скасували через офсайд у Бремера. Зрештою, підопічні Раффаелло Палладіні святкували перемогу з рахунком 2:0 – причому це друга перемога над Ювентусом у поточному чемпіонаті. Монца стала першою за 93 командою, якій вдалося двічі розбити «б'янконері» у дебютному сезоні в Серії А.

Клуб Берлусконі обійшов туринців у таблиці й наблизився до зони єврокубків на відстань трьох очок, а «Стара синьйора» перервала 13-матчеву домашню безпрограшну серію.