Легіонер «Динамо» працевлаштувався у новому клубі: хавбек повернувся на батьківщину

Динамо Київ 30 Січня, 11:18 615
Легіонер «Динамо» працевлаштувався у новому клубі: хавбек повернувся на батьківщину | 19-27
Півзахисник київського Динамо данець Міккель Дуелунд не повернеться у розташування біло-синіх до закінчення свого контракту, а продовжить кар'єру у себе на батьківщині.

Динамо ще влітку 2021 року відправило Міккеля Дуелунда в оренду до голландського Неймегена, через початок війни в Україні орендну угоду було продовжено до літа поточного року - якраз до дати завершення контракту з біло-синіми.

Офіційний сайт Неймегена повідомив, що клуб достроково розлучився з динамівцем, при цьому причин такого рішення не пояснювали. Але все прояснив рідний клуб Мікелля Орхус, за який він грав у дитинстві.

Данський клуб підписав контракт з динамівцем до кінця цього сезону. Своє повернення додому встиг прокоментувати сам футболіст.

«Я давно хотів приїхати в Орхус і тепер настав слушний час. Я мріяв грати за головну команду Орхуса з дитинства. Я багато чому навчився за кордоном і дуже хочу повернутися додому та віддати все для Орхуса», – цитує хавбека офіційний сайт Орхуса.

Дуелунд перейшов у Динамо з данського Мідтьюлланда у серпні 2018 року за чотири мільйони євро. У складі киян Міккель провів 26 матчів, забив три голи та зробив одну результативну передачу.

Орхус посідає восьме місце у турнірній таблиці Суперліги Данії.