Алієв: «Хочу, щоб до влади прийшли військові люди. Ті, що переживатимуть за країну»

Війна 30 Січня, 22:25 216
Алієв: «Хочу, щоб до влади прийшли військові люди. Ті, що переживатимуть за країну»
Олександр висловив свою думку щодо поведінки народних депутатів під час війни.

Екс-футболіст Динамо Олександр Алієв розповів Ютуб-каналу Sport Arena про свою службу у ЗСУ та актуальну політичну ситуацію в країні.

«Щодня служу в армії. Ось зараз була така нагода, дякую моїм командирам, що увійшли в ситуацію і зрозуміли, відпустили мене на дві доби. З радістю озвався. У футбол бігав дуже давно, два місяці десь взагалі не бігав. Важко, звісно».

«Ситуація із Тищенком? Якщо людина перебуває у Верховній Раді, приймає закони, голосує та натискає на всі ці кнопки… зараз перебуває у Таїланді, ну як таке можливо? У нас триває війна, гинуть люди. Він взагалі не має права виїжджати з країни, який він після цього депутат. У мене завжди була така думка про нього».

«Завжди говоритиму людям, щоб нікому не вірили, скрізь одна корупція. Не боюся нічого, я військовий і знаю, що це таке. А те, що він носить форму – нехай іде воює, приносить користь для своєї країни. Коли виступає генерал – ви повинні відкрити рота і слухати, що він говорить. Коли почалася війна, генерали були тут і виходили на бойові місця. А ці [депутати] усі зараз поїхали».

«Хочу, щоб ми скоріше виграли цю війну і до влади прийшли військові люди. Ті, що переживатимуть за цю країну. А не ці обірванці, які зараз там перебувають. Арестович? Побачив його в одному місці, люди, як дикуни, побігли до нього. Хто він? Що він? Він дурить людей, але десь заспокоює їх. Але я не лізу в телевізор, це мені нецікаво».

З початку війни Алієв вирішив вступити до лав тероборони і захищати Україну від російських військ. Наразі Олександр служить у Збройних силах України. Також Алієв отримав грамоту за сумлінне виконання службових обов’язків.

Війна росії проти України триває вже 341-й день.