Йожеф Сабо: «Забарного обов'язково підпишуть провідні команди АПЛ, якщо він підвищуватиме свій клас»

Динамо Київ 1 Лютого, 11:14 526
Йожеф Сабо: «Забарного обов'язково підпишуть провідні команди АПЛ, якщо він підвищуватиме свій клас»
Колишній тренер київського «Динамо» Йожеф Сабо прокоментував для 1927.kiev.ua перехід захисника киян Іллі Забарного до «Борнмута».
- Тільки вітаю такий трансфер. Забарний спочатку показував пристойний рівень гри, а далі в нього пішов спад. Можливо, вже тоді були розмови про перехід і його не пускали. Тепер же контракт підписаний, з чим я його щиро вітаю.

В АПЛ що останнє місце турнірної таблиці, що перше показують хороший футбол хороший і команди там сильні. Забарний якраз підходить для англійського футболу, тому що це силовий чемпіонат. Бажаю йому тільки росту. Поки що його в «Манчестер Сіті» не взяли, але якщо він підвищуватиме свій клас, то його обов'язково підпишуть провідні команди АПЛ. Але він повинен рости.

Цей перехід плюс для всіх - для гравця, клубів і збірної. В УПЛ я не бачу просвіту. «Динамо» поки що нічого не показу в Туреччині. Пишуть, що в них у Туреччині дворазові тренування. При Лобановському в «Динамо» теж були дворазові тренування і шалені навантаження, але якось всі грали і вигравали. А тут - два стартові матчі без голів і поразки...

Тимощук Микола