Агент Кенджори: «Томаш зітхнув із полегшенням. Для нього було головним переїхати в іншу країну і не бути в центрі війни»

Динамо Київ 1 Лютого, 21:34 566
Агент Кенджори: «Томаш зітхнув із полегшенням. Для нього було головним переїхати в іншу країну і не бути в центрі війни»
Футбольний агент Шимон Пакановський прокоментував оренду його клієнта Томаша Кендзьори з «Динамо» в ПАОК.


«Ситуація Томаша в «Динамо» була складною. Маю на увазі людські аспекти – він тренувався і жив у місці, де йдуть регулярні бойові дії, де літають безпілотники, є бомбардування міста. Це мало величезний вплив на його психіку та функціонування», - сказав Пакановський для Canal+ Sport.


Згодом агент дав ще один коментар на цю тему.

«Можу додати, що Томаш зітхнув з полегшенням. Ми зробили все, щоб знайти Томашу клуб в країні, де він міг би зосередитися тільки на виступах на полі. Для нас і для нього найголовніше те, що він змінив країну і більше не в центрі війни. Йому потрібна була зміна, щоб розвиватися в плані спорту і дихати легше морально.

Може, він залишиться в Греції, може, повернеться – важко сказати. Багато залежить від того, чи триватиме війна в Україні, як розвиватиметься ситуація в цій країні», - сказав Пакановський.