Люди почують про Україну! Перше інтерв'ю Забарного у «Борнмуті»

Динамо Київ 1 Лютого, 22:32 596
Люди почують про Україну! Перше інтерв'ю Забарного у «Борнмуті»
Український захисник «Борнмуту» розповів про свій перехід із «Динамо»

Український захисник «Борнмуту» Ілля Забарний дав перше інтерв'ю після переходу із «Динамо» до англійського клубу:


«Я дуже радий бути тут. Для мене останні години були напруженими. Було важко, бо нещодавно я ще грав за «Динамо». Ми тренувалися та проводили товариські матчі на зборі в Туреччині перед відновленням УПЛ. А тепер я тут, у «Борнмуті». Я радий познайомитися з командою та партнерами. Для мене це дуже важливо.

Я вже бачив місто. Борнмут – дуже гарне місто. Для мене це важко, бо я грав лише в Україні. Це моя перша закордонна команда. Але я хочу грати в АПЛ. Звісно, АПЛ – це важка праця, високий рівень. Для мене це найкраща з найкращих ліг.

В АПЛ грають мої друзі. З Віталієм Миколенком ми разом грали в «Динамо». У нас чудові стосунки, він радий бачити мене. Як охарактеризувати свою гру? Мені треба бути розумним гравцем. Мені лише 20 років, я маю стримувати свої емоції. Я хочу допомогти команді.

В Україні зараз війна. Це дуже важко для всього українського народу, для футболістів. Я українець, тепер граю в Англії. Дивлячись на мене, люди мають пам'ятати про українців, війну в Україні. Це дуже важко. Я живу в Києві. Можливо, це місто трохи безпечніше за інші. А от Харків, Херсон та інші міста атакують щодня. Вони (вороги) вбивають людей, дітей та жінок. Це дуже погано. Необхідно, щоб весь світ знав про це.

Важко переїжджати, але це було необхідно. Я хотів, щоб ще більше людей почули про українців. Я щасливий бути тут. Але мені було дуже важко йти з «Динамо», бо це команда, до якої я прийшов дуже молодим. Ми разом йшли вперед крок за кроком. Це моя сім'я. Дякую за все, що ви зробили для мене. Дуже радий бути частиною сім'ї.

«Борнмут», я тут! Я готовий, я хочу грати. Це дуже хороший клуб та команда. Для мене це крок вперед. Побачимося, хлопці».