Едмар: «Вже трошки розмовляю українською мовою»

Футбол України 3 Лютого, 12:20 138
Едмар: «Вже трошки розмовляю українською мовою»
Виконувач обов'язків головного тренера «Металіста 1925» Едмар розповів про хід підготовки команди, оцінив вже проведені контрольні поєдинку та розсекретив важливу складову в побудові команди.

- Майже 10 днів команда в Туреччині, над чим працювали у цей період?

- Цей період був дуже важливим для нас, бо ми хочемо використовувати як можна більше часу тут. Зробити більшу кількість передач - це для нас було найголовнішим. Та, звісно, щоб хлопці також працювали над силою. Щоб ноги були готовими до сезону.

- На чому будете зосереджуватися далі в роботі?

- Зараз більше акцентуємося на ігровій практиці. У нас зараз буде велика кількість матчів, будемо над цим працювати.

- Як взагалі умови для підготовки, чи є все необхідне?

- Головне, щоб було без травм. Це для нас найголовніше. Щоб до початку другого кола чемпіонату усі гравці були готовими.

- Команда зіграла два матчі, можете кожен з них коротко проаналізувати, будь ласка?

- Ми зараз пробуємо різні поєднання гравців у складах. Звісно, потрібно працювати над організацією гри. Хоча вже у другій ми значно краще грали стосовно цього компоненту. Далі хочемо покращувати реалізацію, хочемо щоб команда агресивніше грала в атаці.

- Ви почали працювати по ходу сезону, зараз уже проводите повноцінну підготовку. Чи вдалося тепер дізнатися щось нове про команду?

- Чим далі ми працюємо далі, тим ближчими ми стаємо. І в плані ставлення. Ми постійно зауважуємо на цьому, важливо, щоб від гравців був зворотній зв'язок. Хлопці молодці, вони працюють на повну.

- Тобто, для вас важливою є атмосфера в команді, щоб між усіма були гарні взаємини?

- Так-так! Тому і футболісти, і тренери, і персонал мають ходити на роботу з посмішкою на обличчі. Коли так відбувається, то від цього багато користі.

- Як загалом вам працюється в колективі, чи комфортно, з усіма знайшли спільну мову?

- Так, трошки розмовляю вже на українській мові. Хлопці молодці. Головне, щоб зараз все було надалі без травм.