«Крапка» від Супряги: «Динамо» розгромно переграє «Унірю Деж»

Динамо Київ 3 Лютого, 18:02 745
«Крапка» від Супряги: «Динамо» розгромно переграє «Унірю Деж» | 19-27
В четвертому матчі тренувального збору кияни розгромили «Уніря Деж» із другого румунського дивізіону - 5:1.

«Динамо» розпочало матч результативно. Вже на другій хвилині Беніто вразив ворота суперника, а на 13-ій зробив дубль.

На 24-ій хвилині Тимчик зробив рахунок розгромним, забивши із подачі Яцика - 3:0

Четвертий гол «зробив» Владислав Ванат. Фовард киян підчатував захисника суперника і, обікравши його, вийшов «на побачення» з голкіпером, не залишивши тому шансів - 4:0.

На 83-ій хвилині після кількох рикошетів своїм шансом скористався Владислав Супряга, вразивши ворота суперника: 5:0.

Навіть суддя не втримався і поаплодував курйозному епізодові. На 89 Уніря забила гол престижу. Андрей Поп скористався невдалим скиданням Караваєва. Динамо нарешті сповна потішило як грою, так і результатом. Особливо розривав правий фланг у зв'язці Беніто й Тимчика. Однак треба враховувати, що сьогоднішнім суперником була лише 5 команда 2 дивізіону чемпіонату Румунії.

Динамо – Уніря Деж – 5:1
  • Голи: Беніто, 2, 13, Тимчик, 25, Ванат, 32, Супряга, 83 – Андрей Поп, 89

Вилучення: Александру Поп, 65 (з можливістю заміни)

Стартовий склад «Динамо»: Нещерет, Вівчаренко, Боль, Дячук, Тимчик, Сидорчук, Яцик, Царенко, Беніто, Кабаєв, Ванат.

Склад «Динамо» на другий тайм: Нещерет, Караваєв, Попов, Сирота, Дубінчак, Андрієвський, Лонвейк, Волошин, Шепелєв, Діалло, Супряга

Стартовий склад «Уніря Деж»: Райлян, Керекі, Бурдет, Бута, Гіт, Катінян, Адріан Поп, Матіш, Блай, Александру Поп, Кочан

Запасні: Чиндриш, Чечичеш, Даніель Поп, Матей, Рош, Чіра, Андрей Поп, Мілітару, Фрашиняну, Фулга, Влад, Калугар