Світовий футбол 4 Лютого, 18:29 656
Майже найгірші на полі: WhoScored оцінив гру Миколенка та Зінченка в матчі «Евертон» – «Арсенал» | 19-27
Віталій Миколенко та Олександр Зінченко повністю зіграли матч АПЛ Евертон - Арсенад (1:0). Портал WhoScored не дуже вразила гра українських легіонерів.

Четвертого лютого в рамках 22 туру Англійської Прем'єр-ліги Евертон на «Гудісон Парк» зустрічався з Арсеналом.Для Шона Дайча це була перша гра у якості головного тренера «ірисок».

В основі на цю зустріч вийшли українські легіонери обох команд, а саме захисник Евертона Віталій Миколенко та універсал Арсенала Олександр Зінченко.

Перший тайм цього протистояння завершися нульовою нічиєю. На 60 хвилині Джеймс Тарковскі вивів Евертон вперед завдяки своєму голу. Цікаво, що в другому таймі Миколенко та Зінченко, які дограли до фінального свистка, отримали по жовтій картці, але забитих м'ячів у цьому поєдинку більше не було.

Евертон виграв матч з рахунком 1:0 та перервав свою тривалу серію без перемог. Арсенал же, навпаки, вперше за довгий час програв в АПЛ. Також зазначимо, що для лондонців це друга поразка поспіль. Раніше 27 січня вони поступилися Ман Сіті також 0:1 в рамках Кубка Англії. Окрім того, зазначимо, що новоспечений наставник Евертона Шон Дайч стартував з перемоги в новій команді та ще й в матчі з поточним лідером АПЛ.

Портал статистики WhoScored наступним чином оцінив гру українських легіонерів у цьому поєдинку. Віталію Миколенку було поставлено оцінку 6,7. У складі Евертона такий же бал отримав Гейе. Нижце оцінки тільки у Дукуре (6,5) та у Мопе (6,3). Зінченку було поставлено 6,1 бала. У складі Арсенала таку ж оцінку отримав Вайт. Нижце бал тільки у Вієйри (6,0).