Відбувся перший матч 1/4 фіналу клубного ЧС-2023

Світовий футбол 4 Лютого, 21:04 710
Відбувся перший матч 1/4 фіналу клубного ЧС-2023 | 19-27
Відбувся перший матч 1/4 фіналу клубного Чемпіонату світу, в якому «Аль-Хіляль» зустрічався з клубом «Відад», що представляє Марокко.

У першому таймі «Відад» виглядав значно краще свого суперника, проте свою перевагу вдалося реалізувати лише на початку другої половини гри - гол забив захисник Аяд Амлуд.

Футболістам «Аль-Ахлі» вдалося зрівняти рахунок у матчі лише у компенсований до другого тайму час, що перевело гру до екстра-таймів. Гол на рахунку півзахисника Мохаммед Канно.

Додатковий час теж закінчився нічиєю, і після цього команди розпочали серію 11-метрових ударів. У них точнішими виявилися гравці «Аль-Хіляля» - 5:4.

Варто зазначити, що у півфіналі «Аль-Ахлі» зустрінеться із бразильським клубом «Фламенго». Матч заплановано на сьоме лютого.