Світовий футбол 4 Лютого, 21:21 372
«Рома» здолала «Емполі» і піднялась у топ-3 Серії А, впритул наблизившись до «Інтера», «Лечче» впевнено переміг «Кремонезе» | 19-27
В рамках суботньої програми 21-го туру Серії А заплановано декілька матчів.

Чемпіонат Італії 2022/23, 21-й тур

Кремонезе – Лечче – 0:2

Голи: Баскіротто, 58, Стрефецца, 69

Рома – Емполі – 2:0

Голи: Ібаньєс, 2, Абрахам, 6

Сассуоло – Аталанта – початок о 21:45

Кремонезе – Лечче. Команді з Кремони досі не вдається здобути дебютну перемогу після повернення в Серії А. Перший тайм завершився без голів, однак в середині другого Лечче відвантажив два м'ячі. Голами відзначились Стрефецца й Баскіротто. До речі, Баскіротто забив третій гол головою у поточному чемпіонаті.

Лише один захисник в топ-5 ліг Європи в сезоні 2022/23 забивав головою частіше (Духі з Уніона), а Федеріко встав у один ряд з Мілітао та Смоллінгом (у них теж по 3 голи головою). Крім того, він допоміг Лечче відірватись від зони вильоту на 10 очок. Фінальний свисток зафіксував перемогу Лечче з рахунком 0:2.

Рома впевнено перемогла Емполі. Господарі вийшли вперед вже на початку матчу – подачу з кутового від Дібали головою замкнув Ібаньєс. За 4 хвилини аргентинець вдруге навісив з кутового, ставши автором двох асистів – м'яч на своє ім'я записав Абрахам. В середині тайму Таммі міг повторити комбінацію, але цього разу на його удар зреагував кіпер гостей. Ебуехі за мить до перерви мав скорочувати, але пробив над поперечиною. По перерві тосканці перехопили ініціативу, але забити так і не змогли. Перемога винесла Рому одразу на третю сходинку турнірної таблиці, однак матчі конкурентів ще попереду.