В обороні він блискучий. Фанати «Евертона» хвалять Миколенка за матч проти «Арсеналу»

Світовий футбол 4 Лютого, 21:26 733
В обороні він блискучий. Фанати «Евертона» хвалять Миколенка за матч проти «Арсеналу»
​22-й тур англійської Прем’єр-ліги подарував велику сенсацію: «Евертон», який до останнього часу плавно занурювався на дно, переграв одноосібного лідера чемпіонату «Арсенал».

Для українських вболівальників цей поєдинок також був можливістю побачити в дії Олександра Зінченка та Віталія Миколенка. Перший відзначився тим, що під кінець гри не стримав емоцій і пішов з’ясовувати стосунки з Нілом Мопе. Другий заробив попередження і за статистичними підсумками отримав одну з найнижчих оцінок в складі «Евертона». Але це якщо говорити про цифри. А щодо візуального враження, то вболівальники ліверпульського клубу відзначають роль Віталія у сенсаційній перемозі, адже йому довелось протистояти лідеру атак «Арсеналу» Букайо Сака.

Так, Lee Butler переконаний, що для Віталія Миколенка матч проти «Арсеналу» став взагалі найкращим за «Евертон».

Dan Lawrence підмітив, що фани ірисок засмучені відсутністю атакуючих навиків у Миколенка, але коли він грає класичного лівого захисника проти сильного вінгера, «він блискучий»: «Сьогодні Сака розірвав би Діня на шматки, думаю, а Мико заслуговує на оплески».

На цей твіт відповідає Andy Watt: «Не варто забувати, що Віталію Миколенку лише 23 роки. Він у тому ж віці, в якому ми підписали Бейнса, і йому також потрібно було спочатку адаптуватись до команди. Він ще відносно молодий для його позиції».

Ell Bretland в свою чергу вірить, що «Миколенко буде процвітати в команді Шона Дайча. Він був справді сильним і надійним гравцем цілий рік до невеликого спаду в останні місяці. Сьогодні, на мою думку, він знову був чудовим. Ви дійсно можете покластися на нього в обороні».

Scott Willis підрахував, що у цьому матчі Сака 11 разів втрачав м’яч, найбільше з усіх гравців. У нього було 5 невдалих спроб пройти на дриблінгу та 5 неточних передач. У відповідь Tactically Matt зауважує, що над зіркою «Арсеналу» сьогодні «чудово попрацював Миколенко» за рахунок миттєвого тиску та здвоєнь з Івобі чи Макнілом.

Зрештою, David Woolford підсумовує: «Пріоритет Миколенка – оборона. Сьогодні ми побачили найкращого Мико. Слава Україні».