Світовий футбол 4 Лютого, 22:55 343
Голкіпер, який допомагає українцям, став героєм попри поразку – відео трьох карколомних сейвів поспіль  | 19-27
Емполі поступився Ромі (0:2) в рамках 21 туру Серії А.

Підопічні Жозе Моурінью дуже вдало почали матч, за 6 хвилин забивши 2 голи. Проте збільшити свою перевагу більше не вдалося.

Однією з головних причин такого стала чудова гра голкіпера гостей. Гульєльмо Вікаріо не раз рятував свою команду. В другому таймі взагалі був момент, коли він робив це тричі в одній атаці. Спочатку італієць відбив удар Дибали, потім впорався з добиванням Манчіні та ще й завадив Абрахаму розстріляти ворота з метра. Це все відбувалося на 47-ій хвилині.

Нагадаємо, що Гульєльмо Вікаріо – не лише сильний голкіпер, а й дуже хороша людина. Він у власному домі поселив українську біженку з сином та особисто допоміг хлопчику знайти футбольну команду в Італії.