Світовий футбол 5 Лютого, 18:11 419
«Брюгге» розписав нічию з «Антверпеном» у принциповому матчі – Яремчук отримав крихти | 19-27
Антверпен зустрічався з Брюгге в рамках 24-го туру чемпіонату Бельгії.

Роман Яремчук не потрапив до стартового складу «чорно-синіх». Команди провели блідий перший тайм. Арбнор Муя вийшов віч-на-віч з Міньйоле, втім не зміг переграти кіпера.

По перерві півзахисник Антверпена Еккеленкамп впав у штрафному Брюгге, після перегляду VAR арбітр вирішив не призначати пенальті. Річі Де Лат скасував чудову можливість вирвати перемогу для господарів – Міньйоле знову відзначився ефектним сейвом. На 89-й хвилині Яремчук замінив на полі Сову, але так і не зміг допомогти команді вирвати перемогу.

Отже, Брюгге залишається на 4-й сходинці з 41 пунктом в активі. Антверпен – 3 місце, 47 очок. Яремчук не зміг забити вже у 9-му матчі поспіль. Востаннє він оформив гол ще у жовтні минулого року.