Світовий футбол 5 Лютого, 19:01 384
Соболь відсвяткував першу перемогу у складі «Страсбура»: команда українця вдесятьох вистояла проти «Монпельє» | 19-27
Страсбур Едуарда Соболя продовжує боротьбу за виживання у Лізі 1. Команда українця в рамках 22 туру відсвяткувала перемогу над Монпельє.

Едуард Соболь вперше опинився на лаві запасних після трансферу до Страсбуру.

Українець з'явився у всіх трьох поєдинках на полях Франції.

Вихід матчу було визначено завдяки дублю Хабіла Діалло. 27-річний сенегалець розписався у воротах Монпельє на першій та останній хвилинах першого тайму.

Між двома забитими м'ячами Діалло Страсбур залишився вдесятьох після вилучення Жана-Юда Аолу на 33-й хвилині.

Український захисник Страсбура Едуард Соболь на 65-й хвилині вийшов цементувати оборону Страсбура, який зумів утримати переможний рахунок до фінального свистка. Господарі тріумфували з рахунком 2:0.

Страсбур завдяки перемозі над Монпельє покращив своє становище у таблиці Ліги 1. Команда Матьє Ле Корне з 18 очками посідає 17 місце.

Нагадаємо, через скорочення команд у Лізі 1 з наступного сезону чотири найгірші команди покинуть елітний дивізіон. 12 лютого Страсбур вирушить на виїзд до Лілля Паула Фонсеки.