«Сказати, що в «Динамо» немає резерву - це гріх», - експерт підбив підсумки першого етапу збору «біло-синіх»

Динамо Київ 6 Лютого, 19:34 5935
 «Сказати, що в «Динамо» немає резерву - це гріх», - експерт підбив підсумки першого етапу збору «біло-синіх» | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
Відомий менеджер та експерт В’ячеслав Заховайло оцінив для 1927.kiev.ua гру киян проти «Шкендії».
— Перший збір сподобався. Я отримую задоволення від матчів, не зважаючи на результат, не дивлячись ні на що, бо отримую багато інформації по грі і по футболістах. Мірча Луческу всім гравцям дає ігровий час, щоб подивитися, на якій стадії розвитку вони знаходяться. Особисто я виділив для себе кількох футболістів, за якими варто дивитися. Сказати, що в «Динамо» немає резерву - це гріх. В команді є багато талантів. Тепер слово за тренерами, кого вони зможуть довести до дорослого футболу.

Конкретно в матчі проти «Шкендії» можна виділити захисника Навіна Малиша - прямо футбольний-футбольний. Цікавий хлопець. В перспективі, може вирости в дійсно хорошого футболіста.

Беніто дуже сильно старається - з усіх сил. Заслуговує великої похвали. Можливо, не все виходить і не вистачає майстерності, але може десь допомогти, протягнути.

Пономаренко запресингував воротаря і той помилився, віддавши неточну передачу, після чого кияни забили. Матвій - силовий гравець. Йому головне - не розпилятися. Думаю, Луческу підкаже про такі моменти.

Помітно, що награється пірехідна фаза з білдапа в сетап - нічого нового, але це вже помітно. Поки що Луческу награє одного опорника. Дуже хотілося б, щоб у «Динамо» були різні ігрові схеми. В нас є різнопланові гравці. Не хотілося б, щоб нас «читали, як газету». Хотілося б побачити гру в три центральних захисники. 3-5-2, наприклад. Думаю, виглядало б дуже цікаво. Також, маємо два різнопланові нападники і - таку схему теж хотілося б побачити. «Репертур» повинен бути широким.

Цей збір я назвав би селекційним. Футболісти виконують свою роботу. Помітно, що зараз все йде за планом. Важливо, щоб у гравців не було травм. Побачимо, кого Мірча Луческу залишить на наступний збір. Ну, і, повторюся хотілося б побачити більше ігрових схем у виконанні «Динамо». Четверо чи навіть більше гравців можуть стати гравцями першої команди. З цього набору молодих гравців за два роки можна зробити перспективну команду, яка буде давати результат. Звісно, «Динамо» вже потрібен результат, але є матеріал хороший.

Микола Тимощук