Динамо Київ 6 Лютого, 19:49 861
Як колектив Луческу святкував третю поспіль перемогу - відеоогляд матчу «Динамо» – «Шкендія» | 19-27 Фото: ФК Динамо
«Динамо» обіграло «Шкендію» в рамках зимових зборів.

Товариський матч

Динамо – Шкендія – 1:0

• Гол: Лонвейк, 45

Поєдинку Динамо зі Шкендією передувала трагедія в Туреччині – через землетрус на південному сході країни вже є понад тисяча загиблих, а також величезні руйнування будівель. Втім, команди попри це таки зіграли контрольну гру.

Перший тайм пройшов майже без гострих моментів, а забити єдиний гол у зустрічі вдалось завдяки помилці. Неточний пас захисника македонців перехопив гравець Динамо та викотив Лонвейку, а той пробив у нижній кут. По перерві Шкендія виглядала цікавіше в атаці, проте кияни втримали переможний рахунок.