Журналіст розповів, чи розраховують у «Динамо» на Супрягу

Динамо Київ 6 Лютого, 21:58 1146
Журналіст розповів, чи розраховують у «Динамо» на Супрягу
​Журналіст Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми «Циганик LIVE» прокоментував усі останні чутки, в яких йшлося про інтерес до форварда Динамо Владислава Супряги.

«Запрошення з Трабзонспора, наскільки я розумію, не було. Про Полісся навіть мови не може йти. Я вам поясню, чому не може йти: президент клубу Геннадій Буткевич ставить завдання своєму менеджменту не брати в оренду футболістів, а мати своїх. Ті футболісти, які зараз є в команді, вони всі на контракті в Поліссі.

Викупити Супрягу? Ну за нього заплатили, по моєму, 6,5 чи 6 мільйонів євро. Динамо заплатило Дніпру-1, реально виплатило грошима. Я сумніваюся, що Полісся готове повторити або навіть вдвічі меншу суму заплатити.

А Динамо розраховує, що це ще молодий футболіст, що на ньому можна заробити. Я думаю, на сьогоднішній момент Супрягу буде розглядатися як основний нападник у Динамо. Це моя особиста думку.

Але якщо буде серйозна пропозиція… Як казав мені особисто президент Динамо Суркіс: «Ми нікого тримати не будемо, серйозна пропозиція – всіх відпускаємо. Хтось хоче – будемо відпускати». Щодо Супряги зараз немає серйозних пропозицій, оренда – це щось незрозуміле. В оренду футболіста віддаєш, він там не грає, повертається і потім його рік відновлюєш.

Я наголошую, що Динамо заплатило великі гроші за Супрягу, цей футболіст – це актив, і зараз його треба розвивати. За нього заплатили гроші, він чогось вартує» - сказав Циганик.