Динамо 2:0 Вайле
xG графік
Це вже стало очевидним: дід проводить селекцію, щоб виявити тих, хто здатен на виконання найпростіших рухів (прийняти та обробити м’яч). Не більше. Динамо не буде грати в УПЛ з 45.66% володіння, як в матчі з Вайле.
Не буде в Динамо і 5 (!) ударів після 7 (!) контратак, як в цьому матчі. Це майже фізично неможливо на рівні чемпіонату України. Хіба проти Шахтаря, якщо кияни вважають себе відвертим сміттям, щоб копіювати колгоспи. Тож усе що відбувалося протягом останніх трьох тижнів на полях не варто сприймати репрезентативно. Молоді/нові гравці отримали змогу показати щось в деяких ігрових аспектах, не більше: до повного циклу, як до неба рачки.
Просто порівняйте 3 глибокі передачі в 20 метрову зону від воріт в цьому матчі та, наприклад, 28 проти Металіста 1925, або ж 27 проти Металіста без цифр у заключному осінньому турі. Відсутність позиційних розіграшів і їх наявність у всій красі: перевага х9!
Турбують стандарти: лише 2 удари після 36, один з яких з єдиного кутового. Але воно і не дивно: на полі не команда, а нарізочка під рюмашку (сир, ковбаска, м’ясце, сальце та хрусткі зелені огірочки). А стандарти - це більш складний процес, ніж підняв та перехилив.
Пасова гра не щоб турбує, вона відверто дратує:
- 42% зі своїх 520 передач команда викатала в 35 метровій зоні від власних воріт
- 89.04% точності передач виглядають круто, як і 5.1 передача за середнє тримання в темпі 17.34 п/хв, але...
- ...вартувало Динамо пробувати наближати м’яч до чужих воріт, то одразу Білосніжка перетворювалася на повію зі світських хронік (63.83% точності пасів до фінальної третини та 68.12% точності пасів з просуванням)
Про яке награвання білд апу чи навіть сетап йде мова? Ну, камон, дядя!
Під час матчів коментатор намагається виправдовувати відсутність зігранності тим, що хтось грає в ДК, хтось грав за молодіжку, а хтось за Зорю U19. Дурня, bull$hit. Бо якби в Динамо був адекватний менеджмент, то і основа, і U19, і U17 (яка з тренером повним складом пішла до Зорі U19) грали би за ОДНАКОВИМИ ПРИНЦИПАМИ ПОБУДОВИ ІГРОВОГО ПРОЦЕСУ. І не було би проблеми, бо УСІ без виключення розуміли свій функціонал та КОМАНДНІ ПРИНЦИПИ ВЗАЄМОДІЇ. Тому коли Кириченко намагається вилизати начальству, то лише ховає живцем, присипаючи земелькою.
Поки в Динамо працюють лише м’язами, і це відбувається досить пристойно, бо працювати ними тут вчать з 10-12 років:
- перемога за поверненнями м’яча 69:59 (по 6 в Бурди, Караваєва та Дячука, 5 в...Кабаєва)
- перемога за перехопленнями 36:33 (5 в Караваєва)
- 50 виграних дуелей в захисті (по 4 в Попова та...Кабаєва)
Чекаємо тепер, коли почнуть працювати і мізки, якими користуватися в Академії Динамо не навчають. Лише, якщо їх просто Бог послав, як Царенку.
Запрацювати має сіра речовина не лише в гравців, а й у журналістів sportarena з їх «півзахисниками більш сучасної формації» та в деяких споживачів оковитої.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!