«Рух» пройшов «Інтер» у драматичному матчі 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА

Футбол України 8 Лютого, 17:11 1218
«Рух» пройшов «Інтер» у драматичному матчі 1/16 фіналу Юнацької ліги УЄФА | 19-27
Відбувся матч плей-оф Юнацької Ліги УЄФА між «Рухом» U-19 міланським «Інтером» U-19.

Юнацька Ліга УЄФА. 1/16 фіналу

Рух Львів – Інтер Мілан 1:1 (по пенальті 4:3)

• Голи: Панченко, 30 - Еспозіто, 52

Рух: Герета (Ванівський, 90+2), Кітела, Слюбік, Холод, Роман, Сапуга, Підгурський, Русяк, Столярчук, Добрянський (Касарда, 68), Панченко (Квас, 81)

Рух пройшов в Юнацьку лігу УЄФА, ставши чемпіоном України. Восени підопічні Віталія Пономарьова в шляху національних чемпіонів здолали польський Заглембе (1:0, 0:0) і турецький Галатасарай (3:1, 3:1) та пробились у стадію 1/16 фіналу. Натомість Інтер пройшов у плей-офф з основної сітки, посівши 2 місце в квартеті з Барселоною та Баварією.

Поєдинок з «нерадзуррі» був номінально домашнім для «жовто-чорних», втім через повномасштабне вторгнення росії, українці приймали опонентів у польській Стальовій Волі.

Рухівці провели дуже успішний перший тайм. Сапуга пристрілявся по воротах Інтера вже на 8-й хвилині. Далі реакцію кіпера перевірив Столярчук. На 30-й хвилині Панченко скористався помилкою оборонця Інтера, обікрав його прямісінько перед воротами та відкрив рахунок. Тож на перерву рухівці пішли за мінімальної переваги.

На старті другого тайму «нерадзуррі» відновили паритет. Дзанотті знайшов у штрафному Овусу, а той скинув на Еспозіто – 1:1. Гості непогано контролювали м'яч та створювали більше моментів. Автор другого голу виводив Карбоні та Камате на ударну позицію, Герета кілька разів дивом врятував львів'ян. На останніх хвилинах компенсованого часу Касарда міг вирвати перемогу для Руха після чарівної передачі Сапуги, однак Фонтанароза заблокував удар.

Тож команди без овертаймів приступили одразу до божевільної післяматчевої лотереї, у якій сильнішими виявились українці – 4:3. Вирішальний 11-метровий реалізував Віталій Роман. Рух пройшов у 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА, залишивши Інтер за бортом турніру.