Світовий футбол 9 Лютого, 00:08 92994
Маліновський приніс «Марселю» перемогу над ПСЖ у Кубку Франції – відео суперголу українця | 19-27
«Марсель» Руслана Маліновського пройшов до чвертьфіналу Кубка Франції, здолавши ПСЖ.

Кубок Франції. 1/8 фіналу

Марсель – ПСЖ – 2:1

• Голи: Санчес, 31 (п), Маліновський, 57 – Рамос, 45+2

Маліновський повернувся до стартового складу Марселя і вже на 16-й хвилині пробивав здалеку по воротах Доннарумми. Італійський голкіпер не одразу, але з ударом впорався. Ще до цього класну нагоду вийти вперед змарнував ПСЖ. Неймар вивів Мендеша сам на сам з Паул Лопесом, але португалець не зміг переграти воротаря Марселя.

У середині першого тайму екс-зірка Реала Серхіо Рамос привіз пенальті у ворота парижан, сфоливши на Ундері. Алексіс Санчес спокійно розібрався з Доннарумою. Рамос зумів реабілітуватися за свою помилку буквально за мить до свистка на перерву. Мессі заробив кутовий, Неймар подав, а Серхіо бездоганно пробив головою.

Знову зіпсувати настрій парижанам вдалося Маліновському. На 57-й хвилині Руслан у своєму фірмовому стилі потужно пробив лівою з лінії штрафного майданчика. Українець відзначається у другому матчі поспіль, але цього разу його м’яч ще й став переможним.

За весь другий тайм ПСЖ спромігся лише на один удар, але і той повз ворота. У компенсований час Рамос змусив схопитися за серця фанів Марселя, але свій другий гол він забив з положення поза грою. Олімпік – у чвертьфіналі Кубка Франції.

Про Маліновського

Якби не гол, українця не було б за що хвалити. Посередній матч, без особливого блиску. Забитий м'яч змінив усе – Руслан отримав одну з найвищих оцінок і забрав лаври героя.

Але саме як команда сьогодні Марсель був кращим за головного фаворита сезону і справедливо пройшов далі. Підопічні Тудора подарували своїм фанатам справжнє свято, перервавши 9-матчеву безвиграшну серію проти ПСЖ.

Востаннє Марсель обігрував столичну команду на Велодромі ще у листопаді 2011-го. Омріяної перемоги довелося чекати більше 11-ти років. Можливо, французам варто було запросити Маліновського раніше?:)