Світовий футбол 9 Лютого, 10:18 592
«Трохи дурний гол»: тренер ПСЖ – про переможний удар Маліновського у Кубку Франції | 19-27
Наставник парижан Крістоф Гальтьє прокоментував поразку від Марселя (1:2) в 1/8 фіналу розіграшу французького кубка.
«У першому таймі ми грали дуже відкрито. На жаль, по перерві ми пропустили трохи дурний гол в один дотик з метрів 20-ти. З того моменту Марсель опустився у низький блок з великою кількістю гравців, а ми помилялись.

Ця поразка – велике розчарування для нас, адже Кубок Франції був однією з наших цілей. Нас обіграла чудова команда, це важко. Після другого пропущеного ми створили мало нагод забити.

Побачимо, у якій формі будемо перед Баварією. Нам треба зробити висновки з матчу проти Марселя. Нам бракувало моментів у другому таймі, треба було грати гостріше. Гравці розчаровані, приголомшені. Зараз не час для гарячих балачок, ми повинні продовжувати працювати, зосередитися на собі», – цитує Гальтьє RMC Sport.

ПСЖ вже 11 лютого протистоятиме Монако у Лізі 1, а 14 числа прийматиме Баварію у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.