«Динамо» U19 розгромно поступилося одноклубникам із Тбілісі

Динамо Київ 9 Лютого, 16:50 556
«Динамо» U19 розгромно поступилося одноклубникам із Тбілісі | 19-27 Фото: fcdynamo.com
У четвер, 9 лютого, юнацька команда «Динамо» провела п’ятий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині. Сьогоднішнім суперником підопічних Ігоря Костюка став дублюючий склад тбіліського «Динамо».

Стартовий відрізок матчу пройшов із перевагою динамівців Києва – наша команда активно розпочала гру та високо зустрічала суперників. Грузини поступалися киянам у швидкості, тому зупиняли проходи динамівців не за правилами. Внаслідок цього, київське «Динамо» заробило кілька перспективних стандартів, перший із яких – на лінії карного майданчика.

Із прямим ударом Горбача зі штрафного впорався воротар суперників, у моменті з наступним стандартом Балаба пробив повз ворота, а після небезпечної подачі Слесаря захисникам тбіліського «Динамо» вдалося відбитися та винести м’яч. На ще один прямий удар зі стандарту – у виконанні Васильця – також зреагував голкіпер.

Поступово грузинам вдалося відсунути гру від власних воріт і перенести її на половину поля киян. Повести в рахунку «Динамо» (Тбілісі) також допоміг стандарт – кутовий із правого флангу на 19-й хвилині. Вже за хвилину суперники подвоїли рахунок після дальнього удару в нижній кут, а до кінця першого тайму м’яч ще раз побував у воротах Погорілого – у результаті призначеного пенальті.

Після перерви тбіліське «Динамо» зберігало ігрову перевагу та реалізувало масовану атаку в четвертий забитий м’яч. Надалі вже кияни перехопили ініціативу та почали більше атакувати. Хороший момент мав Шарай, який розстрілював ворота суперників із близької дистанції, однак воротар вдало зіграв на виході.

А на 89-й хвилині динамівцям Києва вдалося забити гол престижу. Тетеря запустив Шарая у прорив по лівому флангу, той увійшов до штрафного та відпасував м’яч праворуч на Саленка – і Роман відправив ігровий снаряд у сітку, обігравши голкіпера.

Завтра в розкладі юнацької команди «Динамо» запланований відновлювальний день, а на суботу та неділю – тренування. 15 лютого динамівські юнаки проведуть контрольний матч із однолітками з данського «Раннерса».