Динамо Київ 10 Лютого, 22:15 912
Бєсєдін дебютував за «Омонію» у чемпіонаті Кіпру - динамівець розпочав із поразки | 19-27
Нападник «Динамо» Артем Бєсєдін, який виступає на правах оренди за «Омонію», дебютував за нову команду в матчі 23-го туру чемпіонату Кіпру проти «Аріса».

26-річний українець вийшов на заміну на 63-й хвилині за рахунку 0:2 на користь суперника. Інший наш співвітчизник, екс-динамівець Роман Безус, розпочав гру в старті, але був замінений одразу після 1-го тайму.

Вихід Бєсєдіна не врятував «Омонію» від поразки, хоч під час його перебування на полі «зелено-білі» змогли відіграти один м'яч. У підсумку, 1:2 - команда Артема поступилася «Арісу».