Хет-трик Караваєва та гол молодого вихованця. «Динамо» розгромило «Сілекс»

Динамо Київ 11 Лютого, 17:53 7372
Хет-трик Караваєва та гол молодого вихованця. «Динамо» розгромило «Сілекс» | 19-27
Кияни виграли у суперника з рахунком 4:0

Кияни розпочали гру досить невпевнено, тож рахунок вдалося відкрити лише на 22-й хвилині. Караваєв успішно зіграв на добиванні, а через кілька хвилин півзахисник оформив дубль, влучно пробивши з-за меж штрафного.

Ще до перерви динамівці зробили рахунок розгромним. На 44-й арбітр зафіксував гру рукою у штрафному Сілекса. Караваєв підійшов до позначки та записав до свого активу хет-трик.

Натомість македонці не вразили у першому таймі.

По перерві футболісти Сілекса заграли агресивніше і дещо перехопили ініціативу. «Біло-сині» змогли створити ще низку моментів. Згодом Луческу змінив склад команди, давши шанс молодшим представникам. Лише наприкінці тайму Царенко з другої спроби все ж забив та поставив крапку у зустрічі.

Нагадаємо, завтра о 10:00 Динамо проведе ще одни спаринг на зборах. Суперником буде представник Румунії – Політехніка Ясси.

Товариський матч. 11 лютого

Динамо – Сілекс – 4:0
  • Голи: Караваєв, 22, 30, 44 (пен.), Царенко, 89

Попередження: Беніто, 71 – Катаніч, 78

Динамо: Нещерет, Вівчаренко, Сирота, Попов, Малиш, Сидорчук, Шепелєв, Лонвейк, Караваєв, Кабаєв, Гармаш

Склад Динамо з 65-ї хвилини: Моргун - Гусєв, Боль, Дячук, Дубінчак - Андрієвський, Яцик, Царенко, Беніто, Н. Волошин - Супряга

Сілекс: Божиновські, Лямаларі, Петроскі, Рістеські (Річков, 60), Маневські (Катаніч, 56), Серафімовські, Рамані (Єфтімов, 56), Мілошавлевіч, Рістовські, Турсін, Гіоргієвські (гравець на перегляді, 35)