Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Сілекс»

Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Сілекс» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий про черговий матч «Динамо» на зборах.

Стисло після першого тайму:

• Кабаєв, на жаль, не прогресує в контексті прийняття ігрових рішень в обмеженому просторі; тільки но з’являється трохи простору, то одразу перетворюється на людину
  • в епізоді з голом Кабаєв віддав Кості, за дві хвилини Костя влупив в ногу супернику замість передачі Кабаєву, тож поки тяжко із взаємодією; бажання та ажіотажу більше за холодний розрахунок
  • Динамо нарешті почало грати в позиційній атаці, тримаючи та розігруючи м’яч, а не лише закидаючи його за спини зі своєї половини в 9 випадках з 10, що подобається набагато більше; саме такий сценарій чекає команду в УПЛ в більшості поєдинків, і до них нарешті почалася підготовка
  • Малиш трохи хвилювався, відчувалося бажання зіграти максимально просто та надійно, потрібно більше часу зрозуміти, що нічого страшного зараз не відбувається
  • вже місяць готуємося, але до осмисленого створення моментів досі не доходить, хоч і є спроби створювати їх через розіграші та комбінації, для цього, власне, збори проводять
  • черговий гол Динамо стається внаслідок тиску або високої захисної дії (цього разу усе почалося з відбирання Лонвейка), і це круто; якщо команда поки не може пройти з м’ячем 90 метрів в позиційній атаці, то якась альтернатива має бути
  • Караваєв моментів партнерам, як Циганков не створював, але феноменально зіграв, як ресивер, опинявся двічі в правильних локаціях; це породжує нову проблему, плеймейкер має з’явитися на лівому фланзі, хтось повинен компенсувати на одному з флангів обсяги конструктивних загострень Віктора, центр поля не може бути єдиним джерелом
  • Попов...це біль...ледь не привіз дивним рішенням зближуватися із Сидорчуком, майже перейняв естафету флешмобу в Іллі та Сироти, який сам же в матчі з Ренном і запустив; дивне рішення йти на зближення
  • рахунок 3:0, навіть коментатор матчу збудився, але маємо розуміти, що футбол - процес відтворюваний, а поки кияни не створили достатньої кількості дієвих алгоритмів без фактору випадковості, які потім легко виконають в УПЛ; тиск це круто, але тривалі розіграші все ще даремні

Стисло після другого тайму:

• насилу дочекався замін, бо давайте чесно, от прям зараз позиційна атака Динамо без Циганкова та Буяльського мало чим відрізняється, від ротаньстайлу а Циганкова тепер не буде завжди...
  • в малого Волошина є вже одна сильна якість на фоні Кабаєва - рух без м’яча, він досить мало стояв пасивно, як інколи Владислав восени, а кожного разу, коли м’яч опинявся в Дубінчака або ЦП створював варіант для передачі, це дуже хороша якість; шкода лише, що його зовсім не використовують, як болхендлера, на це цікаво подивитися в контексті наявності джерела загрози зліва окрім катбеків Дубінчака/Вівчаренка
  • рішення відкликати Дячука з оренди було поспішним
  • помітна різниця між звичкою грати в пас у складу на перші 65 хвилин та малих в решті гри; впала якість розіграшів; мінімальна кількість дотиків до м’яча у малих, усе через постійний пошук флангів, відтягування блоку за собою, щоб ЦЗ виконав лонгбол, воно мало має спільного з тим футболом, який доведеться грати в УПЛ
  • висновок простий, якщо ми хочемо прогресу Царенка та Назара, то вони мають грати з гравцями основи, це буде набагато корисніше для їх розвитку
  • дитячий склад грає в переважно свій дитячий футбол, який їм звичний, це ніяк не готує до гри за основу в УПЛ - просто гра заради гри і не більше
  • поки про систему говорити неможливо, вона майже відсутня, поодинокі моменти створюються в хаотичному порядку, типових системно відтворюваних ситуацій практично немає, епізоди, миті; тому ці 4:0 поки так само нічого не означають, як 0:4 на старті зборів
  • ми побачили 65 хвилин безперервних позиційних атак, де усе вирішується підкиданням монетки (coin toss), тож роботи ще непочатий край, але за неї уже взялися; завтра певно склад, який завершував матч розпочне з перших хвилин о 10:00, тому вже зрозуміло, що там буде