«Свавілля!»: на росії розлютилися через рішення спортивного суду, РФС веде переговори з УЄФА, ФІФА та МОК

Світовий футбол 12 Лютого, 10:55 357
«Свавілля!»: на росії розлютилися через рішення спортивного суду, РФС веде переговори з УЄФА, ФІФА та МОК | 19-27
Президент російського футбольного союзу Олександр Алаєв зізнався про ведення переговорів з УЄФА, ФІФА та МОК щодо допуску команд з Росії до міжнародних змагань.

На росії всі ніяк не заспокояться щодо їхнього вигнання з усіх міжнародних турнірів. Олександр Алаєв пішов ще далі і звинуватив спортивний арбітражний суд у беззаконні, але хто б казав?

«Я займався всіма позовами. Для мене вони всі безпрецедентні та спірні. Це зовсім не про право. Наразі російські клуби не можуть отримати гроші за своїх футболістів. То ще й накладають санкції. Крім свавіллям це назвати не можна».

Також бос футболу країни-окупанта зізнався, що вони проводять офіційні та не дуже зустрічі з представниками ФІФА, УЄФА та МОК. Від цих зустрічей вони очікують на своє повернення на міжнародну арену, хоча б через дітей.

“Це закриті переговори. Відбулася зустріч в офісі УЄФА з усім топ-менеджментом. Усі розуміють, що ситуація складна. Діти та дівчатка повинні грати, це всі розуміють.
Наразі взято паузу. Повинна сформуватися робоча група: у складі з РФС, УЄФА, ФІФА та МОК. Чекаємо на наступний раунд», – сказав Алаєв в інтерв'ю «Чемпіонату».

Нагадаємо, через початок війни в Україні російських національних команд і клубів було відсторонено від усіх міжнародних змагань.