Голи Волошина і Царенка принесли перемогу «Динамо» у матчі з «Політехнікою»

Динамо Київ 12 Лютого, 12:02 2358
Голи Волошина і Царенка принесли перемогу «Динамо» у матчі з «Політехнікою» | 19-27
Сьогодні «Динамо» зіграло черговий спаринг на зимовому зборі у Туреччині.

Товариський матч

Динамо – Політехніка – 2:0

• Голи: Волошин, 32, Царенко, 65

Кияни провели вже свій восьмий спаринг у рамках підготовки до другої частини сезону чемпіонату України. Волошин міг відкрити рахунок ще на 2-й хвилині матчу, але м'яч полетів прямо у руки воротарю. На це Харрісон відповів потужним ударом – влучив у каркас.

Волошин з другої спроби таки вивів Динамо вперед. Він отримав передачу від Дубінчака та красиво завершив атаку пострілом в дальній нижній кут. А під завісу тайму Супряга не реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером.

По перерві Царенко обікрав суперника біля чужого штрафного та подвоїв перевагу «біло-синіх». Одна із контратак підопічних Луческу завершилася ударом Шепелєва, який перевірив на міцність поперечку. Згодом Ігнатенко врятував свою команду після підступного удару з близької відстані. Матч завершився перемогою Динамо – 2:0.

Це вже п'ята перемога поспіль підопічних Луческу на зборах.

Наступним суперником Динамо стане Лієпая (Латвія). Матч відбудеться 17 лютого, а стартовий свисток пролунає о 16:00 за Києвом.