«Потрібно покращувати якість гри». Владислав Кабаєв про перемогу над «Політехнікою»

Динамо Київ 12 Лютого, 12:50 279
«Потрібно покращувати якість гри». Владислав Кабаєв про перемогу над «Політехнікою»
Півзахисник «Динамо» відповів на запитання журналіста клубу.

- Вітаємо з перемогою! Розпочався другий тренувальний збір, наскільки важливо було отримати перед ним кілька днів відпочинку?

- Так, ми плідно попрацювали ще в Києві, займаючись біговою роботою без м’яча. Після відпустки було досить тяжко. А зараз протягом двох тижнів, без вихідних, працювали з м’ячем. Тому тренерський штаб вирішив надати три дні відпочинку, до нас приїхали родини, діти. Ми трохи відпочили та з новими силами стали до роботи на другому етапі зборів.

- Два поєдинки поспіль після трьох вихідних – це важке навантаження?

- Ми спортсмени та хочемо прогресувати з кожним днем. Тому тренерському штабу видніше, як побудувати програму спарингів. Так, важкувато, але нічого страшного, всі футболісти через це проходять, це для нас не в новинку.

- На скільки відсотків команда вже готова функціонально?

- Зараз іде велике навантаження, проводимо по два тренування на день. Думаю, ми готові на 60-65%. До початку чемпіонату ще понад два тижні, попереду багато товариських матчів і тренувань. Спаринги показують, що нам ще є над чим працювати. Потрібно поліпшувати якість гри.

- Як на цих зборах проявляє себе молодь?

- Мені подобається ставлення хлопців до роботи. Вони поводяться скромно, тренуються та віддаються на полі на повну. Царенко, Яцик вже відзначилися забитими м’ячами. Так, перехід із юнацького у дорослий футбол – непростий, але, думаю, тренерський штаб задоволений нашою молоддю, Містер її хвалить. Можливо, ще в деяких моментах бракує зіграності, однак загалом хлопці – молодці.

- Старші товариші підтягують молодь до колективу?

- Звісно. Колектив у нас хороший і дуже молодий. На кожному тренуванні підтримуємо молодь. Все супер.

- Які плани у команди на найближчі кілька днів?

- Після матчу у нас заплановане вечірнє тренування. Тренер повідомив, що буде ще теорія стосовно розбору ігор. А 14 лютого проведемо наступний спаринг.