Олег Федорчук: «Хтось поїздив по вухах Супрязі, намалювавши захмарні перспективи»

Динамо Київ 13 Лютого, 09:18 917
Олег Федорчук: «Хтось поїздив по вухах Супрязі, намалювавши захмарні перспективи»
​62-річний футбольний тренер Олег Федорчук висловив думку щодо найближчих перспектив у київському «Динамо» форварда Владислава Супряги.

У чому перевага Супряги над Ванатом? Чому він зараз роззабивався?

– У Супряги настав момент істини. Це його останній шанс закріпитись у «Динамо». Супряга і Ванат – не конкуренти. Супрязі потрібний простір, а Ванат – футболіст штрафного майданчика. Вони потрібні «Динамо» під різні завдання.

У чому причина попередніх невдач Супряги і що з ним робити?

– У Владислава дані феноменальні. Хтось йому добре поїздив по вухах, намалювавши Супрязі захмарні перспективи. Це могло призвести до депресії.

Причина тут не одна. У Влада недостатньо агресії і психологічна нестійкість. Потрібна людина, яка може вплинути на Супрягу, щоб у самого гравця розвинувся потенціал працювати в конкурентному середовищі. Не всі футболісти можуть розкритися під великим тиском.

Поясню на прикладі зв’язки Шевченко-Ребров. Андрій був стійкий психологічно, не відволікався на подразники, прогресуючи в команді, де було багато класних нападників. Ребров дуже складно адаптувався у великому футболі. Був замкнутим, тікав із Києва до Горлівки. Мало хто про це згадує зараз.

У мене були футболісти, яких доводилося витягувати. Здатність вселити віру в іншого – одна з головних тренерських якостей. У моїй практиці була не одна така драма. Чотири роки тому Дмитрик Шастал хотів закінчити з футболом у Новій Каховці, коли у нього не ладилося у футболі. Я був у шоці! Що мені робити? Я попросив його потерпіти місяць заради мене. Минув час, почав забивати, все налагодилося.