Динамо Київ 14 Лютого, 11:52 1178
Кенджора «феєрично» дебютував за ПАОК – команда Луческу втратила перемогу, пропустивши двічі на останніх хвилинах  | 19-27
Перша гра за нову команду для оборонця киян Томаша Кенджори завершилась фіаско.

Греція, Суперліга, 22-й тур

Астерас – ПАОК – 2:2

• Голи: Сіто, 90, Атьєнса, 90+4 – Насберг, 6, Льямас, 82

ПАОК на виїзді несподівано втратив важливі очки з середняком чемпіонату Астерасом. Гості вийшли вперед вже на 6-й хвилині зустрічі і володіли значною перевагою у першому таймі. По перерві господарі додали, але наприкінці матчу пропустили вдруге. Разван Луческу вирішив, що гра зроблена, і на 87-й хвилині дозволив дебютувати польському захиснику Динамо Томашу Кенджорі.

Іншої думки був Астерас: на 90-й хвилині господарі один гол відквитали, а на четвертій доданій зуміли вирвати нічию. Повний провал оборони «чорно-білих»! Втрата очок не дозволила ПАОКу обійти Олімпіакос і піднятись на третю сходинку турнірної таблиці Суперліги.