«Гроші треба заробляти». Циганик висловив думку, що «Динамо» хоче продати Вітінью

Динамо Київ 14 Лютого, 17:07 434
«Гроші треба заробляти». Циганик висловив думку, що «Динамо» хоче продати Вітінью
​Журналіст Ігор Циганик в ефірі своєї авторської програми «Циганик LIVE» поділився думкою про майбутнє вінгера «Динамо» Вітінью, який нещодавно перебрався на правах оренди до «Ред Булл Брагантіно».
«Я думаю, що будь-якого хотіли б продати зараз, тому що гроші треба заробляти. Ми розуміємо, що цей Вітінью невідомо, в якому стані й чи взагалі повернеться в чемпіонат України.

Звичайно, що зараз це стосується і «Шахтаря», і «Динамо». Звичайно, що краще зараз отримати гроші за цих футболістів, ніж сподіватися на те, що вони там десь заграють. Тим більше вони там будуть їздити по орендах, невідомо коли вони сюди повернуться. І найголовніше, що коли повернуться сюди, їм знову потрібно буде адаптуватися – це велика проблема. Тому зараз, звичайно, розвантажити хотілося б.

Просто зараз всі користуються тим, що необов’язково платити за футболіста. Можна взяти безкоштовно в оренду, подивитися, а потім влітку домовлятися. Потім ще продовжити, і ще на півроку, і ще на півроку, а так далі може статися все, що хочеш… Тому і «Шахтар», і «Динамо», хотіли б отримати гроші за своїх футболістів», - сказав Циганик.