Беніто: «Я люблю Україну! Не розумію тих легіонерів, які від'їжджають»

Динамо Київ 15 Лютого, 12:45 823
Беніто: «Я люблю Україну! Не розумію тих легіонерів, які від'їжджають»
Нігерійський хавбек «Динамо» розповів, що йому подобається гімн України.

Нігерійський півзахисник «Динамо» Беніто розповів, що дуже любить Україну:

«Я бачу, що легіонери їдуть. Вони тікають у пошуках такого життя, як раніше. Це погано. Подивіться на нашого тренера Мірчу Луческу – він є прикладом для всіх нас. Він показує людям, що така відсутність страху. 78 років, найдосвідченіший тренер у світі. Він їде до країни, де йде війна, і своїм прикладом показує, що життя продовжується. Я справді не розумію тих легіонерів, які залишають Україну. Коли я дізнався, що Томаш Кендзьора повернувся до України, я почав ще більше його поважати.

Паспорт країни не потрібний, щоб щиро любити її. Я живу в Україні, провів багато часу, завів друзів. Я звик ставитись до людей так, як вони ставляться до мене. Якщо Україна зробила мене щасливим, то я її підтримуватиму і любитиму завжди. Хочу наголосити – я тут. Я з вами, я один із вас.

Я не знаю, хто написав гімн України, але він дуже мелодійний. Коли я чую його, у мене з'являються нові емоції. Щоразу, коли перед матчем включають гімн України, я стаю щасливим. Не знаю чому, але це правда. Я стаю щасливим. Вивчити українську мову? Думаю, так. Було б круто».