Футбол України 15 Лютого, 23:35 303
«Ворскла» у серії пенальті обіграла «Верес» та очолила турнірну таблицю Зимового Кубка-2023 | 19-27
«Ворскла» та «Верес» зустрілися у рамках 2-го туру Зимового Кубку-2023.

Зимовий Кубок-2023. Тур 2

Ворскла – Верес – 0:0 (5:4 по пенальті)

У своїх перших матчах на товариському турнірі Верес поступився Поліссю у серії пенальті, а Ворскла здолала Левадію (3:2).

Більше небезпечних моментів у першому таймі було саме у підопічних Скрипника. Голкіперу «вовків» Ющишину довелося рятувати команду після пострілів Феліпе, Павлюка та Степанюка. «Червоно-чорні» в основному оборонялися. Владислав Шарай спробував з-за меж штрафного розмочити рахунок, але не вистачило влучності.

По перерві Ворскла продовжила домінувати на полі. Ющишину знову довелося рятувати «вовків» після удару Лопеса. Юрій Вірт освіжив гру замінами й це принесло свої результати. Спочатку Лебеденко влучив у каркас воріт після навісу Блізніченка, а згодом Геннадій Пасіч перевірив реакцію голкіпера.

Командам таки не вдалося забити в основний час. Арбітр перевів гру в серію пенальті. Перемогу здобула Ворскла – 5:4. Підопічні Скрипника наразі лідирують у Зимовому Кубку-2023 з 4 очками.