Вболівальники «Ренна»: «Програти такому супернику – це сором для нашого клубу»

Світовий футбол 17 Лютого, 16:18 189
Вболівальники «Ренна»: «Програти такому супернику – це сором для нашого клубу»
Французи щиро здивовані тим, що «Шахтар» зміг виграти у «Ренна».

Вони були впевнені в тому, що саме їхня команда здобуде перемогу. Або ж «Шахтар» закриється в обороні, сподіваючись зіграти внічию. Французи не розуміють, як можна було програти команді, яка продала свого найкращого гравця взимку, а перед цим втратила майже всіх легіонерів. До того ж український клуб перебуває в дуже складних умовах через війну, а «Ренн» має ігрову практику, яка мала допомогти обіграти «Шахтар».

Проте французи вважають, що поразка 1:2 не є чимось жахливим. А також, що «Ренн» здатний вдома виграти у «Шахтаря» і пройти в наступний раунд змагання.

Lorilland: Не розумію, як можна було програти клубу, який навіть не може нормально готуватися до матчів через війну?! Чи недооцінили суперника чи це «Ренн» зараз настільки слабкий, що для нас навіть «Шахтар» став грізним суперником?

Papis: Гол Екамбі вселяє певну надію перед матчем у відповідь. Якби програли 0:2, було б складно це виправити. 1:2 – це неприємний результат, але не смертельний. Все, як і раніше, залежить від нас і від того, чи зможемо зробити висновки після цієї неприємної поразки.

Soums: Проблема французького футболу у слабких тренерах. Подивіться на ПСЖ та Галтьє, на «Ренн» та Женезіо. У Франції дуже мало хороших тренерів, тож наш футбол не розвивається. Маючи таких висококласних гравців, французькі клуби могли б стабільно вигравати єврокубкові турніри. Але в результаті навіть ПСЖ з усіма світовими зірками не може нічого досягти.

Marre: Незважаючи на всі очевидні проблеми, «Шахтар» залишається сильним клубом із величезним єврокубковим досвідом. Обіграти їх просто так не можна, потрібно було краще підготуватися, а не сподіватися на проблеми суперника. Думаю, що мають бути питання передусім до тренерського штабу після цього неприємного матчу.

Goeugnau: Важко буде пройти далі. Складніше, ніж це здавалося вчора. Але не бачу нічого неможливого. «Шахтар» нічим не здивував у цьому матчі. Швидше, наша команда багато помилялася, але це можна виправити. Вірю, що саме «Ренн» пройде у підсумку наступного раунду.

Bablon: На жаль, результат справедливий. Могли за певних обставин зіграти внічию, але могли програти з розгромним рахунком. 1:2 – це заслужена поразка «Ренна», яка залишає певні шанси все виправити у матчі-відповіді.

Simango: Думав, що «Шахтар» без Мудрика гратиме набагато гірше. Так багато розмов було про цього футболіста, але він поки що у «Челсі» грає дуже погано, а от «Шахтар» і без нього зміг у нас виграти.

Rosse: Важко пояснити, чому «Ренн» знову програє. Це зовсім не та гра, яку я очікував сьогодні побачити. Справа навіть не в підсумковій поразці, а в тому, що «Ренн» справді провів посередній матч проти далеко не найсильнішого суперника. І це насторожує. Команда може провалити сезон, якщо терміново не вдасться змінити ситуацію на краще.

Louest: Не здивуюся, якщо «Ренн» у матчі-відповіді не зможе виграти, а після цього Женезіо буде звільнений. На жаль, команда останнім часом виглядає дуже слабко та програє всім поспіль. Мене навіть не здивувала поразка від «Шахтаря», це цілком гідний суперник, не гірший від багатьох інших клубів, яким ми програли цього року.

Rivoallan: Я дуже засмучений вибором стартового складу та тактики на гру. Було очевидно, що «Шахтар» діятиме у подібному стилі. Нам потрібно було зіграти трохи розумніше, дати супернику володіти м'ячем, а самим діяти на контратаках. На жаль, «Ренн» зіграв надто передбачувано, через що й програв.

Toussaint: Це вже не той «Шахтар», що був кілька років тому, але, як і раніше, грізний суперник. Думаю, що «Ренн» зможе вдома виграти 2:0 або 3:0, що дозволить нам пройти в наступний раунд. Давайте не будемо заздалегідь здаватися і опускати руки. Все можна виправити.