Думки після матчу «Динамо» - «Лієпая»

Динамо Київ 17 Лютого, 18:23 869
Думки після матчу «Динамо» - «Лієпая» | 19-27
Колектив Мірчі Луческу повернувся до перемог на зборах у Туреччині.

«Динамо» обіграло латвійську «Лієпаю» у контрольному матчі, який відбувся сьогодні в рамках навчально-тренувальних зборів киян у Туреччині з рахунком 2:0.

На 22-й хвилині зустрічі відзначився ямайський хавбек Кахім Перріс. Результативну передачу записав до свого активу півзахисник Віталій Буяльський.

У компенсований час півзахисник Назар Волошин забив другий м'яч Динамо. У падінні Назар заштовхав м’яч у ворота Лієпаї після подачі Дубінчака з лівого краю штрафного – 2:0.

Блогер Михайло Смоловий про матч:

Стисло після першого тайму (рахунок 1:0):
  • багато вже звичних приколів (страх та брак Дячука на м’ячі, хоча з ним він рідко; спроби дальніх ударів Кабаєва, коли є варіант з пасом, тощо), але тиску немає, як у матчах УПЛ, тож хоч весело спостерігати
  • за перші 20 хвилин Буяльський одразу декілька разів отримував передачі в штрафному майданчику, тобто почало відбуватися те, чого будо дуже мало в попередніх поєдинках; асист з порогу, тож тягніть лубрик, пофапаємо
  • за відсутності тиску, з Буяльським у складі (і проти саме такого суперника) Динамо виглядає цілком пристойною командою для боротьби з Інгульцем за 3 очки; проте варто буде з’явитися тиску, то кияни одразу перетворяться на вчорашній Дніпро-1 з майже 40% передач у власній третині (це обов’язково тримаємо в голові)
  • коли Кабаєв нічого не видумує, а мовчки комбінує короткими передачами та старається в епізодах без м’яча, то йому важко чимось дорікнути, ось без Б (в сенсі без брехні), але щойно починає видумувати та виконувати більш складні опції, то пролетарське минуле в Зорі дається взнаки; тож якщо Динамо побудує хімію зліва без зловживання соло, а бодай на півшишечки щось системне, то я готовий переглянути свій прогноз
  • хочеться напхати за стандарти, в тебе і Попов, і Дячук, а прямих подач немає, постійно розігрують і часто невдало, тут прогресу непомітно, треба в Минаю повчитися
Стисло після другого тайму (фінальний рахунок 2:0):
  • було максимально цікаво подивитися на Яцика і Волошина у грі, де Динамо грає не якусь прутню лонгболами, а дійсно намагається комбінувати, тому останні 30 хвилин матчу обіцяли стати ще цікавішими для перегляду...
  • ...але не стали, Динамо знову почало в якийсь момент грати прутню, тому на двох гравців можна згадати лише три яскраві епізоди: ривок Яцика в «стилі Шапаренка», та два удари Назара, перший після передачі Сидорчука на фланг Дубінчаку, і другий результативний (ідентичний пас Сидорчука на Дубінчака, як в епізоді на кілька хвилин раніше)
  • вже десяту гру чекаю, щоб подивитися на Волошина-болхендлера (та й не лише на нього, а на всю молодь з великим обсягом комбінування, де немає метушні і лонгболів), а по YouTube знову показують лише Волошина-ресивера; треба відзначити досить вправного ресивера, бо знаходить м’яч у штрафному, що багатьом на цих зборах не вдається; діду, майте совість, дайте можливість поспостерігати за малими в ігрових умовах першого тайму, будь-ласочка