Футбол України 17 Лютого, 21:13 386
Вистачило хвилини на полі. Коноплянка відзначився асистом у матчі чемпіонату Польщі | 19-27
Нагадав про себе на фоні чуток про повернення до збірної України.

У рамках 21-го туру чемпіонату Польщі «Краковія» на своєму полі приймає «Сталь Мелец». Станом на 65-ту хвилину – рахунок 1:1.

В ході заміни на другий тайм у «Краковії» вийшов український легіонер Євген Коноплянка. Примітно, що вже за хвилину свого перебування на полі він відзначився гольової передачею: на 47-ій хвилині Коноплянка з глибини поля вирізав передачу на дальню стійку на Какабадзе, який і забив гол.

Це другий асист Коноплянки цього сезону. Також в його активі три голи. Відзначимо, що останнім часом з'явилися чутки про виклик Євгена на найближчий збір збірної України.