Світовий футбол 18 Лютого, 00:03 17924
Циганков оформив дебютний гол та асист в Іспанії – «Жирона» забила 6, українець став одним із найкращих | 19-27
Українець проявив себе по повній.

22-й тур Прімери. Жирона. «Монтіліві»

«Жирона» - «Альмерія» - 6:2

• Голи: Кастельянос, 8, Циганков, 34, Рікельме, 36, Хаві Ернандес, 43, Мартін, 77, Стуані, 79 - Рамазані, 66, Туре, 81

У попередньому турі Прімери Жирона поступилася Кадісу (0:2), Альмерія програла Бетісу (2:3). Українські фанати нарешті дочекалися дебюту Циганкова у стартовому складі каталонців. І він видався тріумфальним.

Жироні знадобилося всього вісім хвилин, щоб відкрити рахунок. Кастельянос увірвався в штрафний Альмерії і замкнув передачу від Мартінеса, зблизька вразивши лівий нижній кут. На 25-й аргентинець оформив дубль, але після перегляду VAR арбітр скасував взяття воріт – Циганков, який асистував, перебував у офсайді.

Але дуже швидко український вінгер реабілітувався. Рікельме після навісної передачі у штрафний гостей головою віддав на Циганкова, а той блискуче зорієнтувався і переправив м'яча у сітку. Уже за дві хвилини Рікельме записав у свій актив дубль і довів рахунок до непристойного – 3:0.

Ще до перерви Циганков зумів знову відзначитися. Українець філігранно п'яткою віддав пас на Карреру у стилі Гуті, а той зблизька розстріляв ворота Альмерії.

На 65-й хвилині Мічел замінив Циганкова.

Від Sofa Score Циганков отримав оцінку 8,1 – один із найвищих балів у матчі. Втім, це не повинно вводити в оману. До забитого м'яча гру Віктора складно було назвати вдалою – був момент, коли із 12-ти контактів з м'ячем українець 6 разів його втрачав, а точність пасів складала лише 40%. Гол суттєво додав екс-динамівцю впевненості, а в підсумку Циганков провів свій поки найкращий поєдинок у новій команді.

Вже за лічені хвилини гості зуміли відквитати один гол. Рамазані з близької відстані замкнув простріл з лівого флангу. Однак жодного натяку на відновлення інтриги Альмерії не вдалося. Мартен і Стуані забили по одному голу упродовж двох хвилин. Суперники відповіли голом Туре – 6:2.

Після цієї перемоги Жирона перебуває на 11-й сходинці у Ла Лізі – 27 пунктів. Альмерія на 15-му щаблі – 22 очки.