Світовий футбол 18 Лютого, 19:05 607
«Баварія» у меншості поступилася «Боруссії» Менхенгладбах – «Уніон» підібрався впритул до мюнхенців | 19-27
У 21 турі Бундесліги Баварія вдома програла менхенгладбаській «Боруссії».

Баварія підходила до матчу у чудовому гуморі, адже за кілька днів до того перемогла ПСЖ (1:0) в першій дуелі 1/8 Ліги чемпіонів. Однак початок поєдинку проти Боруссії М обернувся для мюнхенців катастрофою. Упамекано брутально вдарив ззаду по ногах Плеа, який виривався на побачення з голкіпером. За фол останньої надії захисник Баварії вирушив у роздягальню, залишивши свою команду в меншості вже на 9-й хвилині.

А невдовзі Боруссія вирвалася вперед. Девіс зіграв рукою – Гофманн зі стандарту покотив м'яча до лінії штрафного, а Штіндль в один дотик переправив м'яча у сітку. Ще до перерви Баварія вдесятьох змогла відновити статус-кво. Девіс протягнув м'яч по лівому флангу і прострілив у центр карної зони суперника – Чупо-Мотінг вразив дальній кут.

Однак у другому таймі менхенгладбахці знову вийшли вперед – відзначився Гофманн. А під завісу поєдинку він записав у свій актив ще й асист. Гофман вивів на ударну позицію Маркуса Тюрама, який вразив ворота мюнхенців з близької відстані. Вже на доданих хвилинах Матіс Тель зумів скоротити відставання гостей – 2:3.

Після цієї прикрої поразки Баварія залишилася на вершині Бундесліги, але Уніон підібрався впритул, відстаючи лише на одне очко.