Динамо Київ 19 Лютого, 18:21 1509
«Гармаш знову схожий на футболіста». Експрес-аналіз матчу «Динамо» - «Адана Демірспор» | 19-27
Блогер Михайло Смоловий у своєму Телеграм-каналі підбив підсумки спарингу «Динамо» - «Адана Демірспор».
Стисло після першого тайму:
  • вже на 4 хвилині після другого фолу на Буяльському в мене ледь не стався інфаркт, але ж як його не вистачало в попередніх 10 матчах, різниця з ним на полі та без нього просто колосальна...
  • а вже на 7 хвилині мені почало здаватися, що це ледь не найкращий матч Динамо цієї зими, проте за 10 хвилин трохи відпустило
  • сподобалося, що Дячуку майже не віддавали без гострої потреби, мінімізуючи кількість психологічного тиску на Максима в стадії білд апу, де він почувається невпевнено; це трохи обмежує команду, але якщо іншого виходу немає, в сенсі ЛЦЗ, то най буде так; бо одного разу десь на 38‘ Сидорчук всеж віддав пас, але Дячук за звичкою його не очікував, хз, що та як воно буде далі, бо тут принципом безперервності не пахне вже декілька років
  • Гармаша не впізнати, наче підмінили, знову став схожим на футболіста, яким він може бути, але не кожного дня тижня є
  • що хочте кажіть, але Волошин якось органічніше виглядає зліва, коли команда з м’ячем, Кабаєв наче досвідченіший, але поруч з ним Назар зовсім не видається дитиною; іншими словами я зі своїм фаворитом на цю позицію визначився
  • події на полі більше нагадували футбол, ніж бувало на цих зборах зазвичай, а враховуючи рівень спротиву, то взагалі оптимізму додали перед грою з Інгульцем

Нагадаємо, що трансляція другого тайму була перервана через примхи ФК «Адана Демірспор».