В Англії ходять чутки, що Поттера буде звільнено з «Челсі». Що відомо?

Світовий футбол 20 Лютого, 12:08 249
В Англії ходять чутки, що Поттера буде звільнено з «Челсі». Що відомо?
У ніч на 20 лютого у Twitter активно почали поширюватися чутки, що англійського спеціаліста Грема Поттера буде звільнено з посади головного тренера «Челсі» вже найближчим часом.

Однак жодне з відомих джерел поки що не підтвердило або не спростувало цю інформацію. Як повідомляє зокрема популярний паблік At The Brigge Pod, цими чутками є повідомлення, яке було поширене у Twitter, в якому нібито йшлося про звільнення Поттера вже сьогодні, 20 лютого.

Інший популярний паблік chelseamotivate повідомляє, що Поттеру вже знайшли заміну і він звільнений з посади наставника «синіх»:

«Грема Поттера звільнено з посади тренера «Челсі».

Тодд Боелі хотів дати час Поттеру, але інші члени керівництва клубу, зокрема Бехдад Егбалі, вважають такі результати непристойними для команди.

Енріке, Роджерс та Почеттіно – головні кандидати на заміну».

Більше того, незважаючи на такі провальні результати команди, сьогодні, 20 лютого, було скасовано тренування «Челсі», що явно веде до того, що в команді найближчим часом будуть зміни.

Проте вчора, 19 лютого, відомий журналіст та інсайдер Фабріціо Романо випустив відео у своєму YouTube-каналі, де коротко пройшовся щодо ситуації в «Челсі».

За його словами, головною проблемою лондонців є те, що всі гучні та топові трансфери були зроблені взимку, а не влітку, коли є час на підготовку. Таким чином гравці, коли приходять до команди, не мають шансу адаптуватися і одразу мають грати та виправдовувати свою ціну та очікування.

Щодо Поттера Романо заявив, що Тодд Боелі поки що не збирається звільняти його, але цю думку та інформацію Фабриціо дав до того, як у Twitter, як уже було сказано вище, були поширені чутки про звільнення Поттера найближчим часом.