​«Схожий на папіка»: Вацко різко висловився про легенду «Динамо»

Динамо Київ 20 Лютого, 18:32 1341
​«Схожий на папіка»: Вацко різко висловився про легенду «Динамо»
Відомий журналіст Віктор Вацко розкритикував першого віце-президента УАФ Олексія Михайличенка за його непослідовну позицію щодо молодіжної збірної України напередодні її виступу на Євро-2023.

Віктор Вацко вважає, що слова Олексія Михайличенка про його бажання успішного виступу молодіжної збірної України на Євро-2023 є популізмом. Функціонер заявляв у недавньому інтерв'ю українським ЗМІ, що на Олімпіаді панує особливий дух, який незрівнянний із чемпіонатами світу та Європи.

«Михайличенко хоче, щоб «молодіжка» добре виступила на Євро та вийшла на Олімпіаду. Напевно, тому тренерському штабу та персоналу на 70 відсотків порізали зарплати минулого року. Не організували контрольних матчів під час підготовки до вирішальних червневих ігор кваліфікації та у листопадове вікно ФІФА».


Журналіст наголошує, що кадрові рішення у молодіжній збірній можуть погано позначитися на її результатах. За останньою інформацією, наставник молодіжної збірної України Руслан Ротань, як мінімум, у березні виводитиме національну команду на поєдинок з Англією у відборі до Євро-2024.

«Наразі у команди відібрали старшого тренера, відправивши його виконувати обов'язки наставника національної збірної. Ще й на час єдиних контрольних матчів «молодіжки» у березні. Я думаю що, і основних гравців, таких як Судаков та Бондаренко, переведуть до національної команди».

Резюмуючи, Вацко провів яскраву паралель щодо ситуації навколо молодіжної збірної України та словами Михайличенка.

«Ти мужикам за пивом вихваляєшся, що ти «папік». Мовляв, у тебе є молода та гарна утриманка. А сам живеш у її квартирі, яку вона купила собі сама. Їздиш її машиною, і щоб сходити з мужиками на пиво просиш у неї грошей», – резюмував Вацко у своїй авторській Ютуб-програмі.