На «Динамо» чекає повне переформатування команди: інсайдер розкрив нові таємниці кадрової політики киян

Динамо Київ 21 Лютого, 15:01 1564
На «Динамо» чекає повне переформатування команди: інсайдер розкрив нові таємниці кадрової політики киян
На нас чекає новий період в історії київського «Динамо».

Телеграм-канал «Динамо Київ Inside» про нову кадрову політику головної команди столиці:

«І так. Спостерігаючи за тяжкими передсезонними потугами нинішнього «Динамо», хочеться розповісти наступний «секрет Полішинеля». Як ми зазначали раніше, взимку було дано старт (а точніше – рестарт) повного переформатування команди.

Основні кроки:

1. Скидання високооплачуваного баласту. В оренду або з кінцями віддано людей зі щомісячною зарплатню €30-50К плюс над оплачуваний поляк). Таким чином, частково вирішено завдання розвантаження відомості. Щоправда, фейлом виявилася та мізерна кількість затребуваних на продаж/оренду. А вже рівень клубів... Ну, за рівнем гравців, будемо відвертими.

2. Продаж «золотого активу». Забарний як зразок торгу здорової людини. І Циганков як зразок торгу на «легкій істериці». Таким чином, керівництво дало чітко зрозуміти суспільству - грошей немає і не передбачається.

3. Як наслідок пунктів 1 і 2 - вимушені, спішні та трохи незграбні спроби термінового введення в основу «сируваних» ще молодих, які себе до ладу і на юнацькому з однолітками рівні не встигли проявити. Подібна інтеграція – це тривалий, ризикований процес. Це гра «в довгу», яка мала б шанси на успіх лише за наявності чіткого стратегічного плану, перспективи бачення процесів та виконавців. Це точно про «Динамо»?

На виході маємо поки що картину Рєпіна. Про жодні завдання (крім банальної - виходити і вигравати) мови зараз не йде. І судячи з тенденції, команда та клуб входить у довгострокову та непередбачувану за підсумками зону турбулентності.